Önceliğimiz müşterilerimize en iyi, hızlı, kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktır. Müşteri odaklı yaklaşımımız ihtiyaçlarını karşılamak için onlarla birlikte hareket etmektir.

Kurucusunun ve paydaşlarının 20 yılı aşmış hızlı taşımacılık ve lojistik deneyimlerini her çözüm ortağına aktaran CLG Express, yenilikçi, müşteriye özel çözüm sunan bir şirket olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.

DAİMA MÜŞTERİYE ÖZEL ÇÖZÜM ÜRETMEKTİR

Öncelik olarak hava, kara deniz taşımacılığında rekabetçi fiyat sunumu, memnun müşteri, proaktif operasyon, hızlı geri dönüş ve esneklik sğlamaktayız. Ayrıca ithalat, ihracat ve mikro ihracat işlemlerinde de uygun fiyat ve kaliteli hizmet sunarak çalışma isteğinde bulunuyoruz.

Express, hava - kara taşımacılığı ve lojistik çözümlerindeki tecrübesini yerel pazarlardaki uzmanlığı ile birleştiren CLG Express, network ağını kullandığımız çözüm ortağımızın mevcut servis ağı ile dünyada 220'nin üzerindeki ülkede hizmet vermektedir.

CLG Express paketlerinizin, dökümanlarınızın ve kargolarınızın tüm dünyaya zamanında ve en güvenilir şekilde teslim edilmesini garanti eder.
Siz ne istediğinizi anlatın, biz iş ortağınız olarak isteğinizi gerçekleştirmek için yardımcı olalım.

CLG Express olarak 21. yüzyılın evrensel ticaret hayatında bir numara olabilmek için, tüm müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak ürün, hizmet ve pazar stratejileri sunmaktayız.