Hava Yolu Nakliyat

Hızlı ve güvenilir hava kargo hizmetlerini dünya çapında uzman çözüm ortaklarımızın desteğiyle profesyonelce vermekteyiz. Hava Kargo servisi 200'ün üzerindeki ülkedeki hava limanlarını kapsamaktadır.

HAVA KARGO SERVİSİ

Hava Kargo teslimat şekilleri: Door to Door, Door to Port, Port to Port, Express Door to Door (Gümrükleme ile aynıgün adrese teslimat), Değerli Kargo Taşımaları, Bozulabilir Kargo Taşımaları, Proje Taşımaları. Zamanı belli, garantili ve uygun maliyetli seçeneklerden oluşan kapsamlı seçenekler sayesinde CLG Express, kargo ihtiyaçlarınızı güvenli bir şekilde sağlamaktadır.
Kaliteli, hızlı ve güvenli hava kargo hizmetini sunabilmek için çözüm ortağımızın en hızlı ve en etkin dağıtım ağını kullanıyoruz. CLG Express uzman ve deneyimli kadrosu ile ihtiyacınız olan gümrük hizmetleri de dahil olmak üzere dünya çapında kapıdan kapıya hava kargo hizmeti verebilmektedir. Kargo teslim süreleri arasında ertesi gün kadar hızlıyla, bir kaç gün arasında seçimlerinden birini yaparak, çok esnek küresel bir kapsama kavuşun.

Deniz Yolu Nakliyat

Dünyanın dört yönüne yapacağınız yüklemelerde size esnek yükleme ve teslimat seçenekleri sunar, yüklemenin her aşamasında sizi bilgilendirerek servis vermekteyiz.

DENİZ KARGO SERVİSİ

Komple konteyner, Parsiyel konteyner veya daha küçük gönderi seçenekleri ile uygun fiyatlarda dünyanın çeşitli noktalarındaki büyük limanlarına deniz taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.
Gereken kargo ulaşma süresi, kargo boyutu ve yükleme ekipmanı ihtiyaçlarınıza bağlı olarak,sunmakta olduğumuz esnek deniz kargo servislerimiz arasından seçim yapabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda ithalat veya ihracat gümrük formalitelerinin yönetiminde de bize güvenebilirsiniz.

Karayolu Nakliyat

Sizin ihtiyacınıza özel hızlı ve güvenli toplama ve teslimat çözümleri CLG Express'te. Gönderinizin zamanında ve eksiksiz teslim edilmesini sağlıyoruz.

KARAYOLU KARGO SERVİSİ

Karayolu hizmetimiz kapsamında parsiyel ve komple kara nakliye yüklemeleri ağırlıklı olarak Avrupa ile İzmir bölgelerinden yapılmaktadır. Çarşamba-Cuma-Cumartesi Çıkış Seçenekleri, Deniz Yolu + Tır Taşıma Seçenekleri, Askılı Taşıma, Express Tır (Avrupa 3-4 iş gününde teslimat)
Kara Taşımacılığın tartışmasız avantajı - başlangıç ve varış noktaları arasında aktarmasız bir taşımaya olanak sağlaması ve özellikle kısa mesafeli taşımalarda daha ekonomik olmasıdır. Bu nedenle karayolu kargo servislerimizi seçerek yükünüzün güvenli, çabuk, sağlam, ekonomik ve verimli biçimde varış noktasına ulaşmasından emin olabilirsiniz.

Kurye Nakliyat

İster hafif ister ağır olsun, ithalat ve ihracat ihtiyaçlarınız için global kargo devleri ile yaptığımız işbirliği ile size en uygun çözüm sunmaktan mutluluk duyarız.

KURYE KARGO SERVİSİ

Express, hava - kara taşımacılığı ve lojistik çözümlerindeki tecrübesini yerel pazarlardaki uzmanlığı ile birleştiren CLG Express, network ağını kullandığımız çözüm ortağımızın mevcut servis ağı ile dünyada 220'nin üzerindeki ülkede hizmet vermektedir.
Gönderiniz için Günü veya Zamanı belli teslimat seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Özel ihtiyacınıza göre de çözüm sunabiliriz.Yurt içi aynı gün İstanbul saat garantili teslimat, yurt içi ve yurt dışı taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.