EXPRESS DAĞITIM

Gönderiniz için Günü veya Zamanı belli teslimat seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Özel ihtiyacınıza göre de çözüm sunabiliriz.Yurt içi aynı gün İstanbul saat garantili teslimat, gün içi motorlu kurye hizmetleri, yurt içi taşımalar ve ara taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.
Gönderiniz değerli, hassas veya tehlikeli madde içeriyor ise size özel güvenli ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Ayrıca sözleşmeli müşterilerimiz avantajlı fiyatlardan faydalanmaktadır. Gönderinizi her aşamada online takip sistemimiz üzerinden takip edebilirsiniz. CLG Express Türkiye genelinde ve 200'den fazla ülke üzerinde hizmet vermektedir.
9:00
EXPRESS
Gönderinizi ertesi gün veya mümkün olan en erken iş günü saat 9:00'dan önce teslim etmeye çalışıyoruz. Bu hizmete 210 kg kadar gönderiler dahildir. Yurtiçi ve yurtdışı 50'den fazla ülkeyi kapsamakta.
12:00
EXPRESS
Gönderinizi ertesi gün veya mümkün olan en erken iş günü saat öğle 12:00'den önce teslim ediyoruz. Bu hizmete 500 kg kadar gönderiler kabul etmekte. Gönderi bölgeleri için Müşteri hizmetlerimize danışın.
24:00
EXPRESS
Kargonuzu ertesi gün veya mümkün olan en erken iş günü teslim etmeye garanti veriyoruz. 24 Express ile 500kg kadar gönderebilirsiniz.Bölgeler için lütfen Müşteri hizmetlerimize danışın.