EXPRESS İMPORT

Dünyanın her yerinden Türkiyeye veya başka bir ülkeye en hızlı ve en kolay şekilde gönderinizin teslimatını sağlıyoruz.
Bu hizmet ile kargonuzun çıkışını kendiniz gerçekleştirebilir, ithalat gönderilerinizin nereden, nasıl ve ne zaman toplanacağını ve teslim edileceğini kontrol sahibi olursunuz. Hizmet ortaklarımızın uçak filosu, geniş karayolu ağısı ve üstün hizmet kalitemiz ile ithalat gönderinizin tam zamanında teslim edileceğininin garantisini veriyoruz.

Erken Teslimat Seçenekleri

Avrupa'da uygun posta adreslerine 9 öncesi ve 12 öncesi erken teslimat garantili servisi.

Kapıdan Kapıya İhracat

Bir sonraki gün İstanbul'dan gümrük beyannamesi açılan ihracat gönderimleriniz aynı gün İstanbul'dan çıkışı yapılarak alıcınıza teslim edilir.

Elektronik kurye beyanı ile çıkış

Fatura kıymeti 15000 Euro geçmeyen ve brüt ağırlığı 300 kg geçmeyen gönderilerinizi gümrükçü kullanmadan ihraç edebilirsiniz. Gönderiler kurye beyanı ile İstanbul'dan teslim alındıktan bir gün sonra çıkışı yapılarak alıcınızın adresine teslim edilir.

Express kurye ile ithalat seçenekleri

Yurt dışından ithalat yapmak artık çok kolay. Sadece yükleyeci bilgilerinizi bize ileterek gönderilerini getirtebilirsiiniz. Yükleyeci firma ile gerekli evrakları teyit edip, ilgili gümrüğe gönderinizi en hızlı şekilde yönlendirip, çekim işlemlerinden sonra yükünüzü adresiinize teslim ediyoruz. İhracat ile aynı şartlarda Elektronik beyannameli ithalat ya da gümrükçünüz ile istediğiniz gümrük sahasından işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Ekonomik Express Kurye Servisi

5 kg'dan sonra avantajlı fiyat seçenekleri ile 2-3 iş gününde Avrupa, teslimatları Maili yolu ile özel fiyat çalışmaları isteyebilirsiniz. En uygun seçenekleri en hızlı şekilde sunacağız.

Kuru Buzlu Taşıma

Kuru buzlu taşımalarınız kuru buz ve strafor temin edilerek deponuzdan teslim alınır. Hava kargo veya kurye servisi ile adres teslimatı sağlanır.

Şahsi Gönderimler

Şirket hesabınız olmasa da, yurt dışındaki sevdiklerinize hediye gönderirken hediye sepetimizden kargo dahil ürün seçebilir yada kendi hediyelerinizi gümrük riskini minimumda tutarak gönderi yapabilirsiniz. Öğrenciler için yurt dışı okul başvurularında yine en uygun fiyat seçeneğini sunarak masraflarına destek oluyoruz. CLG Express ile çalışmanın avantajları:
UYGUN MALİYET
Gönderinizin maliyetinin kontrolü sizde.
Kendi uluslararası kuryenizi belirtebilirsiniz. Express hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. CLG Express size özel avantajlı fiyat listesi ile ekonomik çözümler sunuyor.
GÜVENİLİR TESLİMAT
Çözüm ortaklarımızın mevcut servis ağlarını kullanarak gönderinizi toplar ve teslimatı tam zamanında hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirir. Gönderinizi takip etmek için kargo takip bölümü kullanabilirsiniz.
ESNEKLİK
CLG Express size özel esnek faturalama çözümleri sunmaktadır, ayrıca gönderinizin aciliyetine göre ekonomik veya zamanı belli gibi çeşitli teslimat seçenekleriniz var.